گلانه
گلانه

قوانین و مقررات تشکیل شده در این صفحه مشخص می کند که چگونه باید از پلتفرم و خدمات گلانه استفاده کرد.

کاربران گرامی لطف بفرمایید قوانین و مقررات را مشاهده نمایید و در صورتی که برای شما قابل قبول نبود استفاده خود را از خدمات پلتفرم گلانه به هر نحوی متوقف نمایید.

در استفاده از خدمات وب سایت و اپلیکیشن گلانه فرض بر این میباشد که عملاً شرایط و مقررات آن را پذیرفته اید در این صورت هیچ ادعایی مبنی بر عدم آگاهی از مقررات و قوانین پلتفرم گلانه، ترتیب اثر داده نخواهد شد، و در صورت به وجود آمدن مشکل حق پیگیری حقوقی برای گلانه محفوظ می باشد.

شرایط استفاده از خدمات و درج آگهی در وبسایت و اپلیکیشن گلانه:

  1. آگهی باید حتما زیر مجموعه حوزه کشاورزی و دسته بندی های مشخص شده در پلتفرم باشد.
  2. عدم مغایرت با قوانین جمهوری اسلامی و عرفه جامعه.
  3. عدم درج کالاهای ممنوعه مانند مواد مخدر گیاهی و یا بذر و دانه آن ها.
  4. عدم درخواست شراکت یا کمک های نقدی در راستای خدمات کشاورزی.
  5. عدم درخواست پیش پرداخت برای معامله های غیر عمد و راه دور.

 

در راستای حفظ محتوای اصولی برای انتشار آگهی ها گلانه ممکن است در مواردی بر اساس قوانین خود، متن یا عنوان آگهی شما را به صورت جزئی تغییر دهد.

-کاربران گرامی مد نظر داشته باشند که مسئولیت استفاده از آگهی های موجود در وب سایت و اپلیکیشن بر عهده خودشان می باشد و گلانه هیچ تعهدی در قبال خسارات مستقیم، اتفاقی، تبعی، غیر مستقیم، و غیره را ندارد.

گلانه هیچ قراردادی با آگهی‌دهندگان منعقد نمی کند و تنها به عنوان رابطی در بستر وب سایت و اپلیکیشن ما بین خریدار و فروشنده می باشد، بنابراین مسئولیت خرید و فروش اصولی بر عهده خود شما کاربران می باشد.

قوانین استفاده از چت واتس اپ، پیامک و تماس تلفنی در گلانه:

  1. ارتباط گیری از طریق واتساپ، پیامک و تماس تلفنی صرفاً باید مربوط به معاملات باشد.
  2. ارتباط گیری به غیر از معامله در راستای خرید و فروش محصولات کشاورزی غیر مجاز می باشد.
  3. ارسال پیام و محتوا های غیر اخلاقی و مغایر با شرایط و قوانین جمهوری اسلامی و همچنین تبلیغات غیر مجاز می باشد و در صورت مشهود بودن این اتفاقات گلانه می تواند طبق قوانین خود، حساب کاربر را تعلیق یا مسدود کند.
  4. لازم است که کاربران لینک های ارسال شده توسط دیگر کاربران را با احتیاط باز کنند تا در معرض خطرات فیشینگ و کلاهبرداری اینترنتی قرار نگیرند
باز کردن چت
1
سلام👋
مشاوران ما آنلاین و آماده پاسخگویی میباشند